جاهای دیدنی تورنتو در زمستان

در مقاله ای که پیش روی شماست، به بررسی موضوع جاهای دیدنی تورنتو در زمستان پرداخته ایم. چنان چه شما نیز از علاقمندان به این موضوع می باشید، از شما دعوت می کنیم تا انتهای این مطلب با ما همراه شوید.

در مقاله ای که پیش روی شماست، به بررسی موضوع جاهای دیدنی تورنتو در زمستان پرداخته ایم. چنان چه شما نیز از علاقمندان به این موضوع می باشید، از شما دعوت می کنیم تا انتهای این مطلب با ما همراه شوید.

آنچه در این مقاله می خوانیم:
مقدمه ای بر کشور کانادا
مقدمه ای بر شهر تورنتو
چرا شهر تورنتو
جاهای دیدنی تورنتو در زمستان
CN TOWER
ROM
آکواریم ریپلی
AGO
آبشار نیاگارا
منطقه تفریحی در تورنتو
باغ وحش تورنتو
کازا لوما
دیگر جاهای دیدنی تورنتو در زمستان تنها با ذکر نام
ویزای توریستی کشور کانادا
انواع ویزای توریستی برای کشور کانادا
ویزای یک بار ورود چیست؟
ویزای چند بار ورود چیست؟
دریافت ویزای توریستی کانادا شامل چه شرایطی است؟
شرایط اخد ویزای توریستی برای کشور کانادا
اخد ویزای توریستی چه مراحلی دارد؟
مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای توریستی کشور کانادا
نکات مهم در زمینه ویزای توریستی کشور کانادا
سخن پایانی

در سرتاسر جهان مکان های دیدنی بسیاری وجود دارد که گردشگران را هر ساله به دیدن این مکان های جذاب و دیدنی وادار می کند. در میان تمامی این جذابیت های گردشگری، شهر تورنتو به یکی از مقاصد گردشگری در میان تمامی نقاط جهان، مبدل گردیده است. 

اینفوگرافیک جاهای دیدنی تورنتو در زمستان

اینفوگرافیک جاهای دیدنی تورنتو در زمستان

هر ساله بسیاری از افراد برای دیدن جاذبه های گردشگری شهر تورنتو، اقدام به اخذ ویزای توریستی می نمایند تا بتوانند از دیدن این جذابیت های کم نظیر، لذت ببرند. 

شرکت الست گروپ به عنوان یک شرکت مهاجرتی پیشرو، در زمینه اخذ انواع ویزای توریستی برای گردشگران مشتاق به دیدن کشور کانادا و شهر تورنتو، می تواند به عنوان بهترین گزینه برای انجام خدمات اخذ ویزای توریستی به شمار رود.

مقدمه ای بر کشور کانادا

کشور کانادا، همسایه شمالی کشور آمریکا و در قاره آمریکای شمالی قرار دارد. این کشور از جاذبه های دیدنی بسیاری برخوردار می باشد. این جاذبه های دیدنی در سرتاسر کشور کانادا پراکنده می باشند. از کلان شهر تورنتو گرفته تا دیدنی های رشته کوه راکی، همگی چشم هر بیننده ای را خیره می کند.

بدون تردید کشور کانادا، یکی از بهترین اهداف گردشگری به شمار می آید. این کشور نسبت به بسیاری از کشورهای دنیا، هزینه قابل قبولی را برای گردشگری و تفریح شامل می گردد که این امر خود یکی از دلایل سفر بسیاری از گردشگران در سرتاسر جهان می باشد.

داشتن انواع و اقسام سرگرمی ها، متناسب با هر نوع گروه سنی، تنوع در هتل ها و اماکن تفریحی و بسیاری از دلایل دیگر، همه و همه دلیلی بر بی نظیر بودن این کشور زیبا به شمار می رود. 

در امتداد مبحث نقاط گردشگری کشور کانادا به معرفی یکی از بهترین شهرهای این کشور، شهر تورنتو خواهیم پرداخت.

لذا از تمامی علاقمندان به سفر به این شهر زیبا، دعوت می کنیم تا انتهای این مقاله با ما همراه شوند.

در مقاله ای که پیش روی شماست به بررسی " جاهای دیدنی تورنتو در زمستان " پرداخته ایم. با ما تا انتهای این مطلب جذاب همراه شوید.

مقدمه ای بر شهر تورنتو

کلان شهر تورنتو، در شهر انتاریو قرار دارد. شهر تورنتو شامل تعداد بسیاری جاذبه های گردشگری و مکان های دیدنی می باشد که دیدن هر یک از این مکان ها، خالی از لطف نمی باشد. 

شهر تورنتو دارای مجموعه های فرهنگی متفاوتی می باشد. از جمله این مجموعه های فرهنگی می توان به گرین تاون، هندوستان کوچک و محله کره ای ها  اشاره کرد. این مجموعه های فرهنگی عموماً در محدوده شهر واقع شده اند. این مکان ها، می تواند هر گردشگری را با حال و هوای کشورهای مختلف دنیا، آشنا سازد.

اما یکی از مهم ترین جاذبه های گردشگری شهر تورنتو، CN TOWER می باشد.

برج سی ان، با ارتفاعی معادل 553 متر می تواند منظره ای زیبا از شهر تورنتو را به هر گردشگری، نشان دهد. تالار افتخارات هاکی نیز از دیگر جاذبه های شهر تورنتو به شمار می رود. 

از جاذبه های گردشگری شهر تورنتو هر چه بگوییم، کم گفته ایم. هر شخص علاقمند به دیدن جاذبه های گردشگری این شهر زیبا، می تواند با مراجعه به شرکت مهاجرتی الست گروپ و با اخذ ویزای توریستی کشور کانادا، از این شهر بی نظیر دیدن نماید.

چرا شهر تورنتو

چرا شهر تورنتو

شهر تورنتو یک کلان شهر در کشور کانادا می باشد. برای هر شخصی که برای اولین بار به این شهر سفر می کند، این شهر، همانند هر کلان شهر دیگری در هر کشوری می باشد. مرکز شهر تورنتو  پوشیده شده است از آسمان خراش های بسیار و خیابان های این شهر، پر از رفت و آمد و سرشار از مردمی می باشد که همواره در حال جوش و خروش می باشند.

سیستم حمل و نقل شهر تورنتو یکی از منظم ترین سیستم های حمل و نقل در جهان به شمار می رود. در تورنتو می توان انواع گروه های نژادی را مشاهده کرد. گروه های نژادی در این ابر شهر، در حدود 200 گونه می باشند که این نژادها با بیش از 140 زبان صحبت می کنند.

این شهر، خود می تواند یک جهان کوچک به شمار رود که از انواع نژادها در سرتاسر جهان، در آن متمرکز شده اند. از همین رو، هر شخصی که به شهر تورنتو سفر می کند، احساس می کند که به یک شهر سفر نکرده است. بلکه این حس به بیشتر توریست ها القاء می گردد که گویی وی به چندین کشور، در آن واحد، مسافرت نموده است.

CN Tower که یکی از بلندترین برج های جهان می باشد، در این شهر قرار دارد. همچنین بازار بزرگ زیرزمینی PATH نیز از دیگر جاذبه های این شهر بی نظیر می باشد. خرید از مغازه هایی با فرهنگ های مختلف و یا خوردن غذا در رستوران هایی که متعلق به کشورهای گوناگون می باشند، خود می تواند هر توریستی را مجذوب این شهر زیبا و کم نظیر بنماید.
 
اما اولین گام برای دیدن این جذابیت های کم نظیر شهر تورنتو، دریافت ویزای توریستی کشور کانادا می باشد.

شرکت مهاجرتی الست گروپ با داشتن سال ها تجربه در زمینه اخذ ویزای توریستی کشور کانادا، می تواند تضمین کننده دریافت ویزای توریستی کشور کانادا، برای عزیزان علاقمند به سفر به این کشور زیبا و خصوصاً شهر تورنتو، به شمار رود.

در مقاله ای که پیش روی شماست، به بررسی موضوع " جاهای دیدنی تورنتو در زمستان " پرداخته ایم. اگر شما نیز علاقمند به سفر به کشور کانادا و شهر تورنتو می باشید، با ما تا انتهای این مقاله همراه شوید.

جاهای دیدنی تورنتو در زمستان

جاهای دیدنی تورنتو در زمستان

شهر تورنتو دارای مکان هایی می باشد که دیدن آن  مکان ها را به هیچ عنوان نباید از دست داد. در این مقاله به بررسی مکان های دیدنی مختلف این شهر زیبا خصوصاً در فصل زمستان، پرداخته ایم که امید است برای افراد علاقمند به سفر به کشور کانادا و شهر زیبای تورنتو، مفید واقع شود. 

شهر زیبای تورنتو، در مرکز استان انتاریو واقع شده است. این شهر، بزرگترین شهر در کشور کانادا به شمار می رود. از طرف دیگر، شهر تورنتو از متنوع ترین شهر های کشور کانادا و حتی در سرتاسر جهان، می باشد. 
در این شهر زیبا، جاذبه های گردشگری بسیاری وجود دارد که از جمله این جاذبه ها می توان به موزه های متنوعی که در این شهر قرار دارند و گالری های هنری اشاره کرد. همچنین برج مشهور CN TOWER در این شهر واقع شده است.

آبشار بی نظیر و زیبای نیاگارا نیز در فاصله اندکی از شهر تورنتو، واقع شده است که این امر نیز، به جاذبه های این شهر زیبا، افزوده است. مکان های تفریجی بسیاری در این شهر قرار دارد که حتی در سرمای زمستان نیز باز می باشند و پذیرای گردشگران و بازدید کنندگان می باشند.
 
رستوران های معروفی از همه جای دنیا در این شهر وجود دارد. مکان های تاریخی و نیز فروشگاه های متفاوتی نیز در این شهر می توان یافت. برخی از قسمت های شهر شامل مکان های تاریخی بازسازی شده ای می باشد که بر جذابیت این شهر افزوده است.

سیستم متروی شهری تورنتو، یک سیستم دقیق و منظم می باشد که مسافت های طولانی را در سرتاسر شهر، پوشش می دهد. این امر دستیابی به مکان های دیدنی و تاریخی این شهر را بسیار آسان نموده است. وجود مترو و پوشش دهی خوب این وسیله نقلیه عمومی، خود دلیلی بر سهولت مسیریابی در این کلان شهر، گردیده است.

در فصل زمستان نیز، جاذبه های گردشگری بسیاری در شهر تورنتو وجود دارد. از جمله جاهای دیدنی تورنتو در زمستان می توان به شبکه زیرزمینی PATH اشاره نمود. شبکه زیر زمینی PATH، یک شبکه زیر زمینی بسیار وسیع و گسترده می باشد که تمامی مکان های تاریخی و تفریخی و فروشگاه های شهر تورنتو را به یکدیگر، متصل نموده است که در فصل زمستان می توان از آن بهره جست.
 
در این قسمت از مقاله " جاهای دیدنی تورنتو در زمستان " به ذکر برخی از مکان های دیدنی و جاذبه های گردشگری این شهر بی نظیر، پرداخته ایم.

چنان چه شما نیز از علاقمندان به سفر به کشور کانادا و خصوصاً شهر زیبای تورنتو می باشید، خواندن مطالب این مقاله را به شما توصیه می کنیم.

CN TOWER

اولین جاذبه گردشگری که در این مقاله به آن پرداخته ایم، برج سی ان می باشد. برج CN TOWER با ارتفاعی معادل 553 متر، یکی از مهم ترین جاذبه های گردشگری شهر تورنتو و کشور کانادا، به شمار می رود.
برج CN TOWER از هر جای شهر تورنتو، قابل مشاهده می باشد.

از بالای این برج و در ارتفاع 553 متری، تقریباً همه جای شهر را می توان دید. از بالای این شهر، دریاچه زیبای انتاریو به خوبی دیده می شود. 

CN TOWER در طول مدت چهار سال ساخته شده است. شروع ساخت این برج در سال 1972 بوده است و در سال 1976 به اتمام رسیده است. این برج یکی از بلندترین برج های جهان به شمار می رود. 

بالاترین قسمت CN TOWER، اسکای پاد می باشد. SKY POD در ارتفاع 447 متری از سطح شهر قرار گرفته است. از قسمت SKY POD به راحتی می توان آبشار نیاگارا را مشاهده کرد. همچنین شهر نیویورک که در کشور آمریکا واقع شده است نیز، از این ارتفاع، قابل رویت می باشد. 
 
پس از قسمت SKY POD در CN TOWER بخش دیگری با نام Look OUT قرار گرفته است. ارتفاع این بخش از برج، 346 متر می باشد. قسمت Look OUT همان طور که از نامش پیداست از پنجره هایی که از کف تا سقف می باشند، پوشیده شده است.

همچنین کف قسمت Look OUT  نیز، از شیشه می باشد. این بخش از برج با توجه به قسمت های قابل دیدن از داخل شیشه های دور و کف، این امکان را برای هر بیننده ای بوجود می آورند که دید کامل و وسیعی را به شهر داشته باشد.

اما در داخل برج CN بخشی با نام Edge Walk قرار دارد. این بخش یک مسیر منحصر به فرد برای پیاده روی می باشد و توجه بسیاری از افراد ماجراجو را به خود جلب می کند. عرض این مسیر در حدود 5 متر می باشد که در کنار لبه خارجی برج CN و در ارتفاعی معادل 365 متری سطح زمین، واقع شده است.

عبور از این مسیر دلهره آور، یکی از جذابیت های برج CN برای گردشگران می باشد. البته لازم به ذکر است که برای امنیت جانی گردشگران، در این بخش همگی افراد به طناب و کمربند ایمنی مجهز می شوند.
قسمت دیگر برج CN رستوران گردان این برج می باشد. این رستوران در ارتفاع 351 متری از سطح زمین قرار گرفته است. رستوران گردان برج CN نمای بسیار زیبایی از شهر تورنتو را نمایش می دهد. علاوه بر این، کیفیت غذاهای این برج، بسیار بالا می باشد.

در بخش رستوران گردان برج CN، توریست ها می توانند از دو وعده شام و ناهار لذت ببرند و همچنین، افرادی که به بخش رستوران گردان برج CN وارد می شوند به سایر بخش های برج و طبقات دیگر آن دسترسی دارند. همچنین یکی از راه های رفتن به قسمت Look OUT، رستوران گردان برج CN می باشد. 
 
برای سفر به کشور کانادا می بایست از ویزای توریستی این کشور بهره مند گردید. شرکت مهاجرتی الست گروپ با بهره گیری از بهترین مشاوران و وکلای امر، می تواند شما را تا رسیدن به کشور کانادا همراهی نماید.

در مقاله ای که پیش روی شماست به بررسی موضوع جاهای دیدنی تورنتو در زمستان پرداخته ایم. چنان چه تا به این جای مقاله برای شما جالب بوده است، از شما دعوت می کنیم تا انتهای این مقاله با ما همراه شوید.

ROM

دیگر جای دیدنی شهر تورنتو، موزه سلطنتی انتاریو یا همان ROM می باشد. این موزه در شهر تورنتو واقع شده است. موزه ROM از موزه های بزرگ کشور کانادا می باشد. شهرت جهانی این موزه هر ساله بسیاری از گردشگران را در سرتاسر جهان، به سمت خود، فراخوانده است. 

موزه سلطنتی انتاریو، یک مجموعه بی نظیر و بی نقص از فرهنگ و هنر و تاریخ در سرتاسر جهان، می باشد. یک بال شیشه ای با طراحی منحصر به فرد، این موزه را به ساختاری بی نظیر مبدل ساخته است. این بال شیشه ای در سال 2007 به ساختمان این موزه اضافه شده است. 

نام این بال شیشه ای، کریستال مایکل لی چین می باشد و این بال، موزه سلطنتی انتاریو را به یکی از شناخته شده ترین اماکن تاریخی در شهر تورنتو، تبدیل کرده است. این موزه نیز از دیگر جاذبه های گردشگری شهر تورنتو می باشد. این مکان به عنوان یکی از نقاط گردشگری و جاهای دیدنی تورنتو در زمستان به شمار می رود.
 
برای ورود به خاک کشور کانادا و دیدن جذابیت های شهر زیبای تورنتو، ذاشتن ویزای توریستی حیاتی می باشد.

لذا برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه انواع ویزای توریستی، با مشاوران و وکلای خبره شرکت مهاجرتی الست گروپ، در ارتباط باشید و با بهره گیری از مشاورات این افراد، شانس اخذ ویزای توریستی را برای خود و عزیزانتان، افزایش دهید.

آکواریم ریپلی

آکواریم ریپلی

یکی از مکان های دیدنی شهر تورنتو که می توان در فصل زمستان نیز از دیدن آن لذت برد، آکواریوم ریپلی می باشد. این اکواریوم در پایین برج CN قرار گرفته است. گونه های مختلفی از آبزیان و جانوران دریایی در این اکواریوم به نمایش در آمده اند.

یکی از ویژگی های مهم آکواریوم ریپلی، تونل زیردریایی آن می باشد. وجود این تونل زیردریایی این امکان را برای گردشگران فراهم می آورد که اقیانوس را به صورت کامل، مشاهده نمایند. بدون تردید تماشای جذابیت های آکواریوم ریپلی، می تواند تجربه ای به یاد ماندنی برای تمامی افراد به شمار رود.
 
وجود آبزیانی همچون عروس دریایی، سفره ماهی و انواع کوسه در این آکواریوم، جذابیت بسیاری را به آن بخشیده است. جالب است که تمامی این مناظر همراه با یک نورپردازی زیبا، جلوه وصف ناپذیری را به آن داده است.

همچنین سایتی با عنوان سایت حفظ حیات و تجهیزات نیز، تمامی جزییات مهندسی آکواریوم ریپلی را به نمایش درآورده است. این تونل زیر آبی مکان مناسبی برای دیدن و لذت بردن در فصل زمستان می باشد. 

چنان چه تمایل به کسب اطلاعات بیشتری در زمینه مکان های دیدنی تورنتو در زمستان و اخذ ویزای توریستی کشور کانادا می باشید، از مشاوران مجرب شرکت مهاجرتی الست گروپ، راهنمایی دریافت کنید.

AGO

گالری هنری انتاریو یا همان AGO، یکی از بزرگترین موزه ها در آمریکای شمالی به شمار می رود. آثار هنری بسیاری از سرتاسر جهان در این گالری، جمع آوری شده اند. به عنوان نمونه می توان در این گالری، اثرهای محبوب اروپایی، آثار هنری معاصر و نیز یک مجموعه بی نظیر از هنر کانادایی را رویت نمود.

در گالری هنری انتاریو، بیشتر از 95 هزار نمونه هنری قرار دارد. این گالری همچنین شامل مجموعه ای بی نظیر از هنر کانادایی را برای گردشگران این کشور و شهر، به نمایش گذاشته است. علاوه بر این موارد، لازم به ذکر است که هرساله نمایشگاه های بسیاری از طرف گالری هنری آنتاریو، برگزار می گردد.
 
ساختمان گالری هنری انتاریو، یک ترکیب زیبا از دو اثر سنتی و مدرن می باشد.

ساختمان گالری هنری آنتاریو، در قسمت غربی مرکز شهر، قرار دارد. خوب است بدانیم که، در کنار گالری هنری انتاریو، کالج هنر و طراحی انتاریو، واقع شده است.

برای سفر به کشور کانادا، می بایست ویزای توریستی این کشور را اخذ نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر، با مشاوران فنی شرکت مهاجرتی الست گروپ، مشورت نمایید.

آبشار نیاگارا

آبشار نیاگارا

یکی از بزرگترین جذابیت های شهر تورنتو، آبشار نیاگارا می باشد. رفتن به آبشار نیاگارا هم با خودرو شخصی و هم با کمک تورهای گردشگری آبشار نیاگارا، امکان پذیر می باشد. تور گردشگری آبشار نیاگارا، روشی خوب برای دیدن قسمت های مختلف آبشار نیاگارا و لذت بردن از بخش های طبیعی و دست نخورده این جاذبه گردشگری، به شمار می رود.

این تور گردشگری، از قسمت هایی که جریان آب در آنها بسیار تند می باشد و نیز فلورال کلاک و شهر ساحلی Niagara On The Lake از دیگر توقف گاه های تور گردشگری آبشار نیاگارا، به شمار می روند.
 
تور گردشگری آبشار نیاگارا، شامل استفاده از هتل و سرویس رفت و آمد و نیز یک سفر دریایی به هورن بلوئر نیاگارا می شود که گردشگران را به دهانه آبشار خروشان، وارد می کند. 
اما متاسفانه دیدن از آبشار نیاگارا در فصل زمستان به همراه تور گردشگری امکان پذیر نمی باشد.

اما دیدن مناظر زیبای آبشار نیاگارا و رفتن به مراکز تفریحی این آبشار، در فصل زمستان، خالی از لطف نمی باشد.
اما آبشار نیاگارا در فصل زمستان نیز، بسیار زیباتر و جالب تر از دیگر ماه های سال به نظر می رسد. از جمله ماه هایی که ورود به این مکان جایز می باشد، اوایل ماه سپتامبر و اکتبر می باشد. مسیر سبز نیاگارا جایی مناسب برای دوچرخه سواری می باشد.

بسیاری از گردشگران، شبی را در نزدیکی آّبشار نیاگارا، سپری می کنند تا در پی آن، در مکان مناسب، به دوچرخه سواری، بپردازید. 
 
اما همان طور که به آن اشاره کردیم، رفتن به کشور کانادا به ویزا نیاز دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه اخذ انواع ویزاهای توریستی کشور کانادا، با مشاوران مجرب شرکت مهاجرتی الست گروپ مشورت نمایید.

در این مقاله به بررسی موضوع " جاهای دیدنی تورنتو در زمستان " پرداخته ایم. چنان چه تا به اینجای مطلب برای شما مفید واقع شده است، از شما دعوت می کنیم تا انتهای این مقاله همچنان با ما همراه باشید.

منطقه تفریحی در تورنتو

منطقه تفریحی در تورنتو

منطفه تفریحی در تورنتو، بخش وسیعی از شهر تورنتو را در بر می گیرد. این قسمت جاذبه های گردشگری بسیاری را شامل می گردد. از جمله جاذبه های گردشگری در منطقه تفریحی تورنتو می توان به برج CN اشاره کرد.

از دیگر مناطق موجود در منطقه تفریحی تورنتو، می توان به میدان اسکوشیا بانک و ورزشگاه راجرز سنتر اشاره نمود. همچنین بسیاری از موزه های شهر تورنتو در این محدوده واقع شده اند.
در این منطقه، رستوران های خوب و مشهوری قرار دارند که کیفیت بالای غذای این رستوران ها از اهمیت بسیاری برخوردار است. بیشتر مراکز موجود در منطقه تفریحی تورنتو در نواحی اطراف کینگ استریت و بین خیابان اسپادینا و خیابان دانشگاه متمرکز شده اند.

این منطقه، عصرها بسیار شلوغ می باشد. به همین سبب، این منطقه مکان مناسبی برای تفریحات شبانه به شمار می رود. در این قسمت از شهر، کنسرت های موسیقی و تئاتر و اجراهای مختلف نمایشی، به نمایش در می آیند که هر گردشگری را علاقمند به رفتن به این محدوده تفریحی تورنتو می نماید.
 
از مناطق معروف در این محدوده " Roy Thomson " می باشد که در آن سمفونی تورنتو و تئاتر رویال الکساندر اجرا می شوند.

برخی از مناطق این محدوده تفریحی که در اماکن باز واقع شده اند، مکان مناسبی برای تفریح در فصل زمستان نمی باشند. 

برای کسب اطلاعات بیشتر، لطفاً با مشاوران مجرب شرکت مهاجرتی الست گروپ مشورت نمایید تا از شرایط سفر به کشور کانادا، شما را مطلع سازند.

باغ وحش تورنتو

باغ وحش تورنتو

در شهر تورنتو باغ وحشی متشکل از پنج هزار گونه مختلف حیوانی قرار دارد. از جمله حیواناتی که در باغ وحش تورنتو موجود می باشند، اسب آبی، شیر و ببر و زرافه و... می باشند. نکته جالب توجه در زمینه باغ وحش تورنتو این است که، این باغ وحش به بخش های مختلفی تقسیم شده است.
 
هر بخش از باغ وحش، نشانگر گونه های حیوانی مختلفی که در بخش های مختلف کره زمین زندگی می کنند، می باشد.

در این باغ وحش بخشی با عنوان Discovery Room وجود دارد که بسیاری از خانواده ها را به خود جذب می کند. در فصل تابستان، استفاده از پارک آبی مجموعه برای گردشگران، آزاد می باشد. اما، این مجموعه، در فصل زمستان باز نمی باشد.

نکته دیگری که در مورد این باغ وحش می بایست بدانیم، این است که، چنانچه از این منطقه، چهل کیلومتر به سمت شمال شرقی حرکت کنیم، به مرکز شهر خواهیم رسید.

کازا لوما

دیگر جذابیت شهر تورنتو، امارت بی نظیر کازا لوما می باشد. این امارت مشابه امارات قرون وسطی می باشد. سال ساخت این امارت 1914 می باشد. این امارت توسط هنری پلت برای استفاده از جاذبه های گردشگری آبشار نیاگارا و به هدف کسب درآمد، بنا گردیده است.

این امارت بسیار بزرگ دارای یکصد اتاق می باشد.

همچنین این مکان دارای 36 حمام می باشد. اما امروزه این ساختمان به یک موزه مبدل گردیده است. این قلعه، معروف ترین ساختمان در کشور کانادا به شمار می رود و نمادی از دوران شکوه اروپا می باشد.
 
قلعه کازا لوما، شامل اتاق های بسیار مجلل و تزئین شده ای می باشد. همچنین در این قصر گذرگاه های مخفی ایجاد شده است که جذابیت این مکان را برای توریست های ماجراجو بسیار بالا برده است.
تا به اینجای مقاله " جاهای دیدنی تورنتو در زمستان " به معرفی برخی از مراکز و جاهای دیدنی این شهر پرداختیم. در اینجا به ذکر نام برخی از این مراکز، بسنده می کنیم.

دیگر جاهای دیدنی تورنتو در زمستان تنها با ذکر نام

چنان چه در زمستان به تورنتو سفر می کنید، دیدن مکان های بی نظیر زیر را از دست ندهید:
بازار سنت لارنس
ساختمان شهرداری و میدان ناتان فیلیپس
مرکز خرید ایتون سنتر در تورنتو
میدان یانگ دانداس
بازار کنزینگتون
موزه آقا خان
مراکز علوم انتاریو
تالار مشاهیر هاکی
مراکز راجرز
البته شهر تورنتو دارای جاذبه های بسیار دیگری نیز می باشد که در اینجا تنها به برخی از این موارد اشاره نموده ایم.
 
در این مقاله به بررسی موضوع " جاهای دیدنی تورنتو در زمستان " پرداخته ایم.

سفر به کانادا و بهره گیری از این جذابیت های گردشگری، نیاز به اخذ ویزای توریستی دارد. در این قسمت از مقاله به بررسی چگونگی اخذ ویزای توریستی کانادا خواهیم پرداخت.
همچنان با ما باشید

ویزای توریستی کشور کانادا

برای ورود به کشور کانادا و استفاده از جاذبه های گردشگری این کشور، فرد می بایست حتماً ویزا داشته باشد. ویزای توریستی کشور کانادا، به هدف گردشگری، تفریح و یا دیدن دوستان و یا خانواده از طرف سفارت کشور کانادا صادر می گردد.

کشور کانادا دارای جاذبه های گردشگری بسیاری می باشد.

از همین رو هر ساله بسیاری از افراد در سرتاسر جهان اقدام به اخذ ویزای توریستی این کشور می نمایند. زمانی که فرد موفق به اخذ ویزای توریستی کشور کانادا می شود، مجاز است که به مدت 6 ماه در آن کشور اقامت داشته باشد.

هر فرد با داشتن ویزای توریستی کشور کانادا، مجاز به انجام کار و یا تحصیل نمی باشد. این ویزا صرفاً برای ورود به کشور کانادا  و استفاده از جاذبه های گردشگری این کشور، به شمار می رود.

انواع ویزای توریستی برای کشور کانادا

انواع ویزای توریستی برای کشور کانادا

برای افرادی که به هدف گردشگری و تفریح قصد سفر به کشور کانادا را دارند، دو نوع ویزا وجود دارد:
ویزای یک بار ورود 
ویزای چند بار ورود
هر یک از این ویزاها دارای مدت اعتبار مشخص می باشند و پس از اتمام تاریخ انقضای این ویزاها، دیگر معتبر نبوده و فرد نمی تواند برای ورود به کشور کانادا از آن استفاده نماید.

ویزای یک بار ورود چیست؟

ویزای یک بار ورود چیست؟

به افراد دارنده ویزای توریستی کشور کانادا از نوع یک بار ورود، اجازه داده می شود که تنها یک بار وارد خاک کشور کانادا شده و از جاذبه های گردشگری این کشور، بهره مند شوند. لازم به ذکر است که در صورتی که فرد از کشور کانادا خارج شود، دیگر اجازه ورود به کشور کانادا را به کمک ویزای یک بار ورود خود ندارد.

این بدان معناست که فرد برای ورود دوباره به کشور کانادا، می بایست مجددا اقدام به اخذ ویزای توریستی بنماید.

البته در این مورد یک استثنا نیز وجود دارد. اگر توریست به کشور آمریکا سفر کند، برای ورود به کشور کانادا، دیگر نیازی به اخذ ویزای توریستی نخواهد داشت.

ویزای چند بار ورود چیست؟

ویزای چند بار ورود چیست؟

دارندگان ویزای چند بار ورود به کشور کانادا، می توانند به دفعات و تا تاریخ انقضای پاسپورت خود، به کشور کانادا مسافرت نمایند. البته لازم به ذکر است که با هر بار سفر به کشور کانادا، این افراد تنها اجازه اقامت 6 ماه را در کشور کانادا دارند. ویزای توریستی کشور کانادا از نوع مالتیپل یا همان چند بار مصرف، تا یک ماه پیش از تاریخ انقضای پاسپورت باطل می شود.

در این مقاله به بررسی موضوع " جاهای دیدنی تورنتو در زمستان " پرداخته ایم.

برای سفر به کانادا، داشتن ویزای توریستی از الزامات است. پس، در این قسمت از مقاله، به نحوه اخذ ویزای توریستی با بهره گیری از مشاوران شرکت مهاجرتی الست گروپ، اشاره کرده ایم. با ما تا انتهای مقاله همراه باشید.

دریافت ویزای توریستی کانادا شامل چه شرایطی است؟

دریافت ویزای توریستی کانادا شامل چه شرایطی است؟

ویزای توریستی کشور کانادا، شامل شرایط خاصی می باشد که در صورتی که فرد از این شرایط برخوردار نباشد، پرونده وی پذیرفته نشده و فرد موفق به اخذ ویزای توریستی کشور کانادا نخواهد شد.

در این بخش، به بررسی برخی از این شرایط خواهیم پرداخت.

شرایط اخد ویزای توریستی برای کشور کانادا

شرایط اخد ویزای توریستی برای کشور کانادا

    ارائه پاسپورت معتبر
    داشتن سلامت جسمی و ذهنی
    داشتن منابع مالی یا همان تمکن مالی که نشان دهد در کشور کانادا، فرد می تواند از عهده مخارج خودش برآید.
    داشتن برنامه ریزی مشخص برای اقامت در کشور کانادا
    دادن تعهد برگشت از کشور کانادا
    دادن تعهد به عدم انجام کار و یا تحصیل در کشور کانادا
    دادن تعهد به عدم داشتن هرگونه سوء پیشینه کیفری
    دادن تعهد به عدم دست داشتن در انجام اقداماتی که امنیت ملی کشور کانادا را تهدید می کند.
    دادن تعهد به رعایت قوانین و مقررات کشور کانادا در مدت زمان اقامت در این کشور
    در شرایط خاص، ارائه نتیجه برخی از آزمایشات پزشکی نظیر، آزمایش ایدز، هپاتیت، سل و ...

اخد ویزای توریستی چه مراحلی دارد؟

اخد ویزای توریستی چه مراحلی دارد؟

پیش از انجام هر اقدامی، می بایست در زمینه اخذ ویزای توریستی اقدام به کسب اطلاعات نمود. اطلاعاتی در زمینه مدارک مورد نیاز و همچنین درباره خود ویزای توریستی باید کسب نمود. مدارکی را که مورد نیاز است یک به یک بررسی باید نمود تا از واجد شرایط بودن برای اخذ ویزای توریستی کانادا، اطمینان حاصل شود. سپس فرد در صورت دارا بودن شرایط این ویزا، می تواند اقدام به اخذ ویزای توریستی کشور کانادا، بنماید.

در زمینه اخذ ویزای توریستی کشور کانادا، مشاوران و وکلای مجرب شرکت مهاجرتی الست گروپ می توانند اطلاعات لازم را به متقاضیان اخذ این ویزا، ارائه دهند. همچنین گروه مجرب شرکت مهاجرتی الست گروپ با داشتن سال ها تجربه در زمینه اخذ انواع ویزای توریستی، می توانند از ابتدای مسیر تا دریافت ویزای توریستی کشور کانادا، همراه این عزیزان باشند.
 
در مرحله نخست فرد می بایست درخواست خود را برای دریافت ویزای توریستی کشور کانادا، ارائه دهد. این درخواست به دو صورت انجام می گیرد:

درخواست کاغذی

در این نوع از درخواست برای اخذ ویزای توریستی کشور کانادا، فرد می بایست درخواست کاغذی خود را به همراه مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای توریستی کشور کانادا، به یکی از دفاتر وک در کشورهای دارای سفارت کشور کانادا، ارائه کند. 
فرد هنگامی که درخواست کاغذی خود را ارائه می دهد، به صورت همزمان کار انگشت نگاری و عکس برداری و تحویل مدارک را نیز انجام می دهد.

درخواست اینترنتی

در این نوع از درخواست، فرد می بایست دارای کارت اعتباری بوده و همچنین از امکاناتی نظیر اسکنر و دوربین نیز برخوردار باشد. پس از اسکن کردن تمامی مدارک مورد نیاز کشور کانادا، این مدارک به سفارت کشور کانادا، ارسال می گردند.

در مرحله دوم می بایست فرد برای خود یک حساب کاربری در سایت سفارت کانادا بسازد. ساخت این حساب کاربری از آن جهت است که فرد موفق به ارسال مدارک خود به سفارت کانادا را پیدا کند. 
مشاوران شرکت مهاجرتی الست گروپ، مرحله به مرحله در کنار عزیزان علاقمند به سفر به کشور کانادا می باشند و در این زمینه راهنمایی های لازم را به این عزیزان خواهند کرد.

در مرحله بعد، می بایست هزینه های مربوط به بررسی مدارک و همچنین هزینه های مربوط به انگشت نگاری پرداخت شوند. به سبب عدم وجود سفارت کانادا در کشورمان، این کار به یکی از مشکلات اساسی برای متقاضیان اخذ ویزای توریستی به مبدل گردیده است.
در همین راستا، گروه مهاجرتی الست گروپ، آماده هر گونه همکاری در این زمینه به هموطنان عزیزمان می باشد.

در مرحله بعد، فرد پس از پرداخت هزینه های انگشت نگاری و عکسبرداری، به فرد 30 روز مهلت داده می شود تا به یکی از دفاتر انگشت نگاری کشور کانادا، مراجعه نموده و این اقدامات را انجام دهد.
برای آشنایی بیشتر با مراکز انگشت نگاری سفارت کانادا و هزینه ها و نیز دفاتر وک و بیومتریک کشور کانادا، اقدام به اخذ مشاوره با مشاوران گروه مهاجرتی الست گروپ، امری الزامی می باشد.
 
در مرحله نهایی، پس از اعلام سفارت در زمینه پذیرفته شدن ویزای فرد، شخص می تواند اقدام به اخذ ویزای خود بنماید. برای این امر، می بایست پاسپورت به یکی از دفاتر وک کشور کانادا ارسال شده و عموماً پس از گذشت 3 تا 5 روز، ویزا در پاسپورت وارد شود.

شرکت مهاجرتی الست گروپ، ارائه دهنده کلیه خدمات اخذ ویزای توریستی از ابتدای امر تا مرحله پیکاپ ویزا می باشد.

لذا برای اطمینان از پذیرفته شدن مدارک و اخذ ویزای توریستی، به شرکت مهاجرتی الست گروپ مراجعه کرده و با مشاورات سودمند گروه الست گروپ، به هدف اخذ ویزای توریستی کشور کانادا، دست یابید.

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای توریستی کشور کانادا

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای توریستی کشور کانادا

برای اخذ ویزای توریستی کشور کانادا، فرد می بایست مدارک مورد نیاز را برای سفارت کانادا آماده کند. در این بخش به بررسی مدارک مورد نیاز برای کسب ویزای توریستی کشور کانادا خواهیم پرداخت:
    یک قطعه عکس 3.5 در 4.5
    داشتن گذرنامه با حداقل یک سال اعتبار و نیز ارائه پاسپورت های پیشین اگر دارای مهر ویزا می باشند
    ترجمه سند ازدواج
    ترجمه شناسنامه
    گواهی اشتغال به تحصیل برای دانش آموزان و دانشجویان
    ترجمه مدارک شغلی
    تکمیل فرم درخواست ویزای توریستی کانادا بر هر فرد و به صورت مجزا
    نامه مهر شده تمکن مالی
    سوابق بیمه تامین اجتماعی
    اجازه خروج برای فرزندان زیر 18 سال
    ترجمه کارت ملی
    ترجمه سند ملکی
این مدارک برای اخذ ویزای توریستی کانادا، الزامی می باشند. 
 
برای اطلاع از هزینه ها و سایر مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای توریستی کشور کانادا، با گروه خبره شرکت مهاجرتی الست گروپ، مشاوره نمایید.

نکات مهم در زمینه ویزای توریستی کشور کانادا

نکات مهم در زمینه ویزای توریستی کشور کانادا

فردی که تمایل به سفر به کشور کانادا را دارد، می بایست اثبات نماید که قادر به پرداخت هزینه های سفر خود بر حسب دلار کانادا می باشد. همچنین، چنان چه کل خانواده تصمیم به سفر به کشور کانادا را دارند، می بایست درخواست خود را به صورت یکجا ارائه کنند.

همچنین فرزندان خانواده می بایست از نظر سنی شرایط سفر را داشته باشند. علاوه بر این، برای برخی از کشورها، ارائه اطلاعات هویتی و اثر انگشت و عکس تمامی افراد متقاضی سفر به کشور کانادا، الزامی می باشد.

برای اطلاع از تمامی شرایط اخذ ویزای توریستی کشور کانادا، با مشاوران مجرب شرکت مهاجرتی الست گروپ، مشورت نمایید.

سخن پایانی

سخن پایانی

کشور کانادا دارای جاذبه های گردشگری فراوانی می باشد. از همین رو بسیاری از افراد، این کشور را به عنوان مقصد گردشگری خود انتخاب می نمایند. اما برای ورود به کشور کانادا هر فرد، می بایست ویزای توریستی این کشور را داشته باشد تا بتواند وارد کشور کانادا بشود. 

دریافت ویزای توریستی خود دارای پروسه پیچیده ای می باشد که این فرآیند، کار اخذ ویزا را مخصوصاً برای هموطنان عزیز ایرانی، کاری بسیار دشوار کرده است. از همین رو، گروه مهاجرتی الست گروپ، با داشتن سال ها تجربه در زمینه اخذ ویزای توریستی کشور کانادا، به یاری هموطنان عزیز ایرانی، شتافته است و با ارائه انواع خدمات در زمینه اخذ ویزا، این رویا را برای عزیزانمان، به یک رویای دست یافتنی مبدل نموده است.

در این مقاله سعی کردیم به بررسی موضوع " جاهای دیدنی تورنتو در زمستان " بپردازیم. در همین راستا به معرفی شرکت الست گروپ به عنوان بهترین و مجرب ترین گروه مهاجرتی برای اخذ ویزای توریستی کشور کانادا پرداختیم. امید است که اطلاعات این مقاله برای عزیزان علاقمند به سفر به کشور کانادا و شهر تورنتو، مفید واقع شده باشد.
 

پربازدیدها

x