اطلاعات

الست گروپ

شرکت افق بین الملل یاسمین

هدف ما در الست گروپ ارائه مشاوره به افرادی می باشد که قصد دارند توانایی های خود را در کشور خود .یا کشورهای دیگر به کار گرفته و زندگی بهتری داشته باشند
شما می توانید با یک بار ثبت نام از مشاوره های تخصصی .و رایگان ما برای رسیدن به هدف خود استفاده نمایید

کانادا

زندگی در کانادا بهتر است یا ایران

در این مقاله از سایت شرکت مهاجرتی الست گروپ، قصد بررسی موضوع زندگی در کانادا بهتر است یا ایران را داریم.

بیشتر بخوانید
کانادا

اجاره خانه در کانادا

در این مقاله به بررسی موضوع اجاره خانه در کانادا خواهیم پرداخت. بسیاری از افراد تمایل به این موضوع دارند که در کشوری دیگر زندگی کنند. ایرانیان زیادی در طی سالیان اخیر توانسته اند به کشورهای دیگری مهاجرت کنند و در آن به زندگی بپردازند.

بیشتر بخوانید
کانادا

برای مهاجرت به کانادا از کجا شروع کنیم

در این مقاله به این موضوع می پردازیم که برای مهاجرت به کانادا از کجا شروع کنیم ؟ با ما همراه باشید. برای مهاجرت به کانادا از کجا شروع کنیم ؟ این سوال به عنوان یکی از سوالات متداول در فرآیند مهاجرت به کانادا به شمار می آید.

بیشتر بخوانید
کانادا

حقوق کارگر ساده در کانادا

در این مقاله سعی می کنیم به این سؤال پاسخ بدهیم که حقوق کارگر ساده در کانادا چگونه محاسبه می شود؟ چنانچه به فکر مهاجرت و اشتغال در یک کشور خارجی می باشد، کشور کانادا، منطقه ای مناسب برای تحقیق و ارزیابی در این مورد محسوب می شود.

بیشتر بخوانید
کانادا

حقوق پرستار در کانادا

در این مقاله، سعی داریم تا در ارتباط با موضوع حقوق پرستار در کانادا اطلاعاتی را در اختیار علاقه مندان به این موضوع قرار دهیم. 

بیشتر بخوانید
کانادا

خرید ماشین در کانادا

شرایط خرید ماشین در کانادا چگونه است؟ برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید.

بیشتر بخوانید
کانادا

مهاجرت به کانادا راننده کامیون

در این مقاله به بررسی موضوع مهاجرت به کانادا راننده کامیون می پردازیم. با ما همراه باشید. امروزه مبحث مهاجرت به کشورهای مختلف بسیار رایج و مورد دغدغه بسیاری از افراد می باشد.

بیشتر بخوانید
کانادا

هلند یا کانادا

در این مقاله به بررسی این موضوع می پردازیم که در زمینه مهاجرت از بین کشورهای هلند یا کانادا، شرایط کدام کشور مناسبتر است؟ با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید
کانادا

کدام سفارت کانادا بهتر است

در این مقاله به این موضوع می پردازیم که کدام سفارت کانادا بهتر است. کشور کانادا یکی از پرطرفدارترین کشورهایی است که ایرانیان آن را به عنوان مقصد مهاجرت خود انتخاب می کنند.

بیشتر بخوانید
کانادا

تاثیر زبان فرانسه در مهاجرت به کانادا

در این مقاله به بررسی تاثیر زبان فرانسه در مهاجرت به کانادا خواهیم پرداخت. ما را همراهی نمایید. مهاجرت به کشورهای دیگر و زندگی در کشوری غیر از کشور خود، می تواند به عنوان یکی از مهمترین مسائل برای بسیاری از افراد محسوب شود.

بیشتر بخوانید
صفحه 1 از 9ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  بعدی   انتها   

پربازدیدها

x