قوانين و مقررات سايت
توافقنامه بین كاربر و alastgroup

شرایط و قوانین استفاده از خدمات وب سایت alastgroup :
کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات وب سایت alastgroup به دقت ملاحظه فرمایید. ورود کاربران به وب سایت alastgroup  و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین وب سایت alastgrouop از سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید تمامی اصول و رویه‏‌های وب سایت alastgroup منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده و قوانین مرتبط با جرائم اینترنتی و مجموعه‌ی قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی است .
و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات وب سایت alastgroup تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی خواهد شد و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تغییر و تحول در قوانین و شرایط استفاده از سایت

خدمات و محتویات سایت alastgroup ، صرفاً برای استفاده شخصی و غیر تجاری کاربران عرضه شده است. هرگونه سوء استفاده از این اطلاعات، پیگرد قانونی خواهد داشت.
 بعد از اتمام پروسه مربوط به قرارداد ، تمامی عواقب  و عوارض ناشی از عدم محافظت و مراقبت از موضوع ایجاد شده بعهده کاربر و مشتری می باشد و وب سایت alastgroup هیچگونه مسیولیتی در قبال این موضوع ندارد .
هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات موجود در این سایت برای فروش خدمات خود استفاده نماید. استفاده از محتویات سایت alastgroup برای سایت ها و وبلاگ های شخصی تنها به شرطی که منافع تجاری مدنظر نباشد، با ذکر منبع یا آدرس سایت مجاز می باشد.

لینك به سایت‌های دیگر

مطالب سایت alastgroup ممکن است شامل لینک هایی به سایت های دیگر یا افراد دیگر باشد. 
 کاربران توافق می کنند مسئولیت هرگونه خسارت و آسیب احتمالی به رایانه و موبایل شان از طریق ویروس یا فایل های مخرب دیگر که می تواند ناشی از دریافت و استفاده از داده ها و فایل های متعلق به موارد لینک شده در alastgroup باشد، خود برعهده خواهند داشت.

عدم استفاده نامشروع یا ممنوع

کاربران گرامی به سایت alastgroup  اطمینان می دهند که از محتویات این سایت برای رسیدن به مقاصدی که برخلاف قوانین موضوعه یا شرایط استفاده از alastgroup می باشد، استفاده نخواهند کرد. آنها از سایت alastgroup  به گونه ای استفاده نخواهند کرد که باعث آسیب، از کار انداختن یا معیوب ساختن سایت شود. همچنین کاربران مجاز به دسترسی یا تلاش برای دسترسی به اطلاعات یا محتویاتی که تعمداً به طور متعارف در دسترس مخاطبین قرار نگرفته واز طریق صفحات سایت ارائه نشده اند، نیستند.

رفع مسئولیت

وب سایت alastgroup ، تحت هیچ شرایطی، مسئولیت تأخیر یا عدم کارکرد سایت را که ممکن است ناشی از عوامل طبیعی، نیروی انسانی، مشکلات اینترنتی، خرابی تجهیزات کامپیوتری، مخابراتی و غیره باشد، برعهده ندارد.

مالکیت اطلاعات و مطالب

اطلاعات و تمام مطالب وب سایت اعم از گزارشات رسمی، گزارشات خبری، فرم های اطلاعات، شرح خدمات و سؤالات متداول، تحت کپی رایت ما بوده و هرگونه استفاده غیر مجاز از آنها تخلف از کپی رایت، قانون علائم تجاری و سایر قوانین تلقی می شود. سایر حقوقی که در این اطلاعیه صراحتاً به کاربر واگذار نشده، برای سایت محفوظ است.

ارتباطات الکترونیکی

کاربران متعهد می‌شوند که اطلاعات خود را هنگام ثبت‌نام  به صورت صحیح در وب‌سایت وارد کنند. در صورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، مسئولیت عواقب بعدی این عمل بر عهده‌ی کاربران خواهد بود.
هنگامی که شما از خدمات وب سایت  alastgroup استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت  می‏‌کنید و یا به وب سایت alastgroup  ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که وب سایت alastgroup به صورت الکترونیکی ( سرویس پیام کوتاه )به درخواست شما پاسخ دهد.
توجه داشته باشید که  ( شماره تلفن ) ، تنها شماره‌ای است که وب سایت alastgroup از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان وب سایت alastgroup ، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام alastgroup است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به ایمیل Info@alastgroup.com اطلاع دهید. همچنین  ( شماره تلفن ) ، سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش وب سایت alastgroup را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق این شماره وجود ندارد.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

وب سایت alastgroup به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. وب سایت alastgroup متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از  وب سایت alastgroup، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید. همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات وب سایت alastgroup، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط وب سایت alastgroup جزئی از اموال محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار وب سایت alastgroup  است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای وب سایت alastgroup محفوظ می‏‌دارد.

ثبت، پردازش و ارسال فرم ها 

 کلیه فرمهای ثبت شده  پردازش می‌‏شوند. وب سایت alastgroup به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان ثبت فرم ها را  می‌‏دهد و در کل شبانه روز  امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال فرمهای ثبت شده میباشد.
کلیه فرمهای ثبت شده در وب سایتalastgroup  به وسیله ارسال ایمیل  ، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند وب سایت alastgroup همواره در ارسال و پاسخ  کلیه فرمهای ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این ، مشتری در هر زمانی میتواند ادامه کار را کنسل نماید .

نحوهٔ پرداخت وجه


پرداخت مبلغ مربوط به خدمات صرفاً از طریق درگاه پرداخت اینترنتی معتبر (زرین پال) صورت خواهد گرفت؛ اما در مواردی که نیاز به ادامه پروسه است  اطلاعات شماره‌حساب مربوطه طی قرارداد فی‌مابین به اطلاع کاربر رسیده و از طریق آن اقدام به واریز وجوه (به همراه ارسال رسید ) خواهد گردید.

کلیه حقوق و موارد این سایت محفوظ و متعلق به شرکت افق بین الملل یاسمین ( alastgroup) می‌باشد و هر گونه دخل و تصرف و مالکیت توسط افراد یا شرکتها و سازمانهای دیگر پیگرد قانونی دارد .